Podrywanie – Jak poderwać dziewczynę

jak poderwać dziewczynęPodrywanie dziewczyn nie ma prostych reguł, nie każda dziewczyna tak samo zareaguje na ten sam tekst czy zachowanie. Jednakże istnieje kilka ważnych zasad, o których warto pamiętać, jeśli chcemy poderwać wymarzoną dziewczynę. O tym jak poderwać dziewczynę dowiecie się w tym artykule.

Jak poderwać dziewczynę

Bardzo istotną sprawą przy zdobywaniu sympatii dziewczyny jest wewnętrzne przekonanie o sobie. Jeśli mamy na swój temat negatywne zdanie, to jest to wyczuwalne i zniechęca do znajomości. Natomiast, gdy czujemy się zbyt pewni siebie i lepsi od innych, to również nie sprawi, by dziewczyna chciała się zainteresować bliżej. Ważne jest, aby chłopak dobrze czuł się we własnej skórze, lubił siebie, miał swoje pasje i zainteresowania.

Gdy podoba się Wam jakaś dziewczyna, a boicie się odrzucenia to w ten sposób nic nie zdziałacie. Trzeba odłożyć na bok wahania czy wątpliwości i postawić pierwszy krok. Dziewczyny lubią chłopaków, którzy nie boją się mówić o uczuciach. Nie znaczy to, że trzeba wyznawać im od razu miłość, jednakże wystarczy powiedzieć wprost o tym, że podoba się nam i chcielibyśmy ją bliżej poznać, ponieważ urzekło nas w niej… – i tutaj już reszta zależy od Waszej kreatywności, byle nie były to proste słowa dotyczące wyglądu.

Podrywanie dziewczyn

Dziewczynę można poderwać w każdej sytuacji. Każda okoliczność stwarza możliwość, aby zacząć rozmowę. Jeśli nie uda nam się za pierwszym razem, warto spróbować następny raz, pamiętając o tym, że dziewczyny z reguły lubią być zdobywane. Pomoże w tym uczuciowy, romantyczny wierszyk, piosenka, wspólny taniec, wspólny wyjazd, a co najważniejsze rozmowy, w którym ważna jest umiejętność słuchania i okazywania zainteresowania.

Aby skutecznie poderwać dziewczynę bardzo efektywne jest jej zabawianie. Poczucie humoru i inteligentny, nie wulgarny dowcip przełamie lody i serce dziewczyny zmięknie. Istotny jest też kontakt fizyczny. Nie można być zbyt nachalnym, ale zwykłe krótkie dotknięcia mogą sprawić, że coś zaiskrzy. Pamiętać też należy o kontakcie wzrokowym, który nie może być zbyt długotrwały, ale głęboki. Ważny jest też ogólny wygląd mężczyzny, aby zwrócił uwagę kobiety. Należy być zadbanym, schludnie i czysto ubranym. Gdy przebywamy w towarzystwie dziewczyny, którą chcemy poderwać możemy zastosować technikę naśladownictwa. Polega to na tym, że wykonujemy podobne ruchy do partnera w czasie rozmowy. Opiera się to na zasadzie, że lubimy podobnych do siebie.

By skutecznie poderwać dziewczynę chłopak musi w siebie wierzyć i być pozytywnie nastawiony do życia, aby sprawiał dobre wrażenie i poczucie, że z nim kobieta będzie czuła się dobrze i bezpiecznie. Nigdy nie należy nikogo udawać, najważniejsze jest być sobą i postępować w zgodzie z własnymi przekonaniami.

O podrywaniu dziewczyn można poczytać więcej w Internecie, pamiętając, że każdy przypadek jest indywidualny. Zapraszam do kolejnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.