Podrywanie – Jak poderwać chłopaka

jak poderwać chłopakaPodrywanie chłopaka przez dziewczynę może być różnie odbierane, niekoniecznie dobrze, ponieważ to mężczyźni uważają się za zdobywców i łowców. Jednakże czasem jest tak, że chłopakowi podoba się dziewczyna, ale nie wie jak do niej zagadać, gdyż boi się odrzucenia, a mężczyźni są często zbyt dumni, wtedy do akcji może wkroczyć kobieta.

Podrywanie przez dziewczyny

Są też faceci, którzy lubią niezależne, przebojowe dziewczyny, które są zdecydowane i wiedzą czego chcą. Nie ma indywidualnej recepty na podrywanie chłopaka czy mężczyzny, ale istnieją pewne zasady, o których warto pamiętać, gdy chcemy zdobyć wymarzonego chłopaka. Jeśli zastanawiasz się jak poderwać chłopaka, który Ci się podoba to znajdziesz, w tym artykule kilka dobrych i skutecznych rad.

Jak poderwać chłopaka

Jeśli zamierzamy poderwać i zdobyć sympatię upatrzonego chłopaka, musimy być pewne siebie. Nie oznacza to, że osoby nieśmiałe nie mogą podrywać, lecz pewność siebie to powinien być fundament, który spowoduje, że będziemy się czuć swobodnie i będziemy naturalne.

Nawet jeśli chłopak, który nam się podoba wydaje nam się cudem świata, to nigdy tak nie jest, bo ideałów nie ma. Ludzie mają swoje słabości, a mężczyźni i kobiety są podobni do siebie na wielu poziomach. Pamiętajmy o najważniejszej sprawie, zawsze musimy być sobą. Jest to proste, a czasem najtrudniejsze, ponieważ niejednokrotnie wolimy udawać kogoś kim nie jesteśmy. Jednak wtedy nikt nas nie pokocha za to kim jesteśmy naprawdę, a sami nie możemy męczyć się udając, że coś nam się podoba, albo zmieniając wygląd tylko pod kątem chłopaka.

Bardzo ważny jest też uśmiech. Jeśli skierujemy swój promienny uśmiech do mężczyzny to damy mu sygnał, że jesteśmy nim zainteresowane i przyjaźnie nastawione. Uśmiech otwiera drogę do serca i zachęca do znajomości. Tak samo istotny jest wzrok. Gdy spojrzymy zalotnie i głęboko na chłopaka, możemy tym przełamać bariery i zachęcić go do nawiązania rozmowy. Z reguły podrywanie przez dziewczyny powinno być subtelne i stanowić przynętę, by to chłopak zaczął podrywać bezpośrednio i czuł się zdobywcą. Kolejnym wabikiem może być intrygujący zapach, który owiewa każdy ruch, oraz ładny, zadbany wygląd.

Nie liczy się tak naprawdę, to czy jesteśmy chude czy grube, brunetki czy blondynki, tylko ogólny atrakcyjny wizerunek. Jeśli będziemy regularnie ćwiczyć to ukształtujemy zgrabną sylwetkę. Gdy będziemy zdrowo się odżywiać to poprawimy stan włosów i skóry. Jeśli będziemy rozwijać swoje pasje to staniemy się ciekawi w oczach innych. To wszystko składa się na ogólną atrakcyjność, ale najważniejsze jest nasze własne, pozytywne przekonanie o sobie. Jeżeli chłopak, którym jesteśmy zainteresowane, nie wykazuje chęci na bliższą znajomość, to nie warto się narzucać, tylko dalej żyć swoim życiem. Jeśli nie jesteśmy w jego typie, to na siłę nie da się nikogo uszczęśliwić.

Aby chłopak, który nam się podobał wiedział o naszym istnieniu, musimy być blisko niego, czyli znajdować się w otoczeniu, w którym on przebywa. Być może łączą Was podobne pasje, wtedy łatwiej znaleźć wspólny język i budować więź.  O podrywaniu warto poczytać więcej, ale najważniejsze w tym jest, aby być subtelną i kobiecą. Zapraszam do następnych artykułów.

2 komentarze

  1. chłopak to wzrokowiec. Dlatego trzeba wyglądać. Odpowiednia bielizna efelina plus do tego jeszcze seksowny ubiór plus szpilki.

    okoń
    1. to prawda:) trzeba wyglądać zarówno dla chłopaka jak i dla siebie ( a może przede wszystkim dla siebie;) )

      The Stylish Tube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.